Wykaz pracodawców szkolących uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

 

Lp.

Nazwa zakładu

Uprawnienia do szkolenia w zawodzie

1.         

Beśka Tadeusz, Warsztat Remontowo-Budowlany

42-600 Tarnowskie Góry, Korfantego 29

502295932, 607396709

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

2.         

Cichoń Józef, Zakład Malarsko –Tapeciarsko - Remontowo-Budowlany

42-612 Tarnowskie Góry, ul. Włoska 9a/6

503514044, 32/3845054

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

3.         

Cornik Dariusz, "Renomeks"

42-612 Tarnowskie Góry,ul. Bałkańska 10f/8

507676767, 327935599

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

4.         

Fogel Marek, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VO-BUD

42-600 Tarnowskie Góry, ul. Zagórska 159

7683189, 513174802

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
 i murarz-tynkarz

5.         

Gembczyk Zbigniew, BUD-MAX

42-600 Tarnowskie Góry ul.Bończyka 13/4

510320436

monter zabudowy  i robót  wykończeniowych w budownictwie

6.         

Sprot Wojciech, Zakład Remontowo-Budowlanym

42-605 Tarnowskie Góry,  ul.Radzionkowska 10

603052535

monter zabudowy i robót  wykończeniowych w budownictwie
i murarz-tynkarz

7.         

Sprot Michał, Firma Remontowo-Budowlana

41-935 Bytom ul.Lazarówka 2c

32-286 50 42

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

8.         

Kapała Eugeniusz, Zakład Budowlany

42-622 Nowe Chechło, ul.Lasowicka 129

32/2844044,602739652

monter zabudowy i robót  wykończeniowych w budownictwie 
i murarz-tynkarz

9.         

Krus Czesław, Firna Usługowo Handlowa

42-660 Kalety  ul.Gwoździa 28

32/377333, 608145430

monter zabudowy i robót  wykończeniowych w budownictwie
 i murarz-tynkarz

10.     

Ledwoń Artur, Usługi Remontowo Budowlane

42-622 Nowe Chechło ul.Leśna 36

504490394,32/2844066

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

11.     

Macala Zygfryd, Zakład Murarski

44-187 Wielowieś ul.Stawowa 9

32/2336152, 608268920

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

12.     

Józef Ratuszny, ZPUH "DAKA"

42-600 Tarnowskie Góry,  M. Reja 29

32/3826970,  507113223

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

13.     

GES Services Sp. z o.o.

42-600 Tarnowskie Góry, Zagórska 159

32/7683545

stolarz

14.     

Lalak Henryk, Zakład Stolarsko-Szklarski

42-674 Zbrosławice,ul.Piaskowa 21

505138645

stolarz

15.     

Krawczk Janusz, Zakład Usługowo – Produkcyjno - Usługowy

42-674 Kopienica,ul. Bohaterów 2

665206093

stolarz

16.     

Kochel Krystian, Warsztat stolarski

42-609 Tarnowskie Góry, ul.Jagodowa 250

505637282, 32/2842174

stolarz

17.     

Janeczek Joachim, Zakład Stolarki Budowlanej i Szklarstwa

42-690 Boruszowice ul.Jedności 13

501436905, 32/2847821

stolarz

18.     

Bartkowiak Damian, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Makro" s.c.
42-600 Tarnowskie Góry, ul. Powstańców Warszawskich 89

501732760, 32/2854645

stolarz

19.     

Gąsior Jacek, Zakład Stolarski

42-612 Tarnowskie Góry ul. Wyszyńskiego 59

606 708 968

stolarz

20.     

Michalski Damian, Stolarstwo, 42-600 Tarnowskie Góry
ul. Głowna 9

32/3840606

stolarz

21.     

Misz Dominik, Stolarstwo

42-605 Tarnowskie Góry ul.Przedwiośnia 23

32/2859853,32/3840007

stolarz

22.     

Pozimski Eryk, Warsztat Stolarski - Tartak

42-680 Tarnowskie Góry ul.Wiejska 53

32/2841649

stolarz

23.      

Wołczyk Krystian, „Artystyczna Rzeźba w Drewnie"

42-672 Wieszowa ,ul.Tarnogórska 20

 

stolarz

24.      

Zogel Paweł, P.H.U. "Fridar" S.C. A. Krasówka, P. Zogel

42-620 Nakło Śląskie, ul.Gościnna14

32/2843876

stolarz

25.     

Szala Grzegorz, Stolarstwo

42-600 Tarnowskie Góry, ul.Moniuszki 12

691280902, 32/2854904

stolarz

26.     

Szufla Andrzej, UMD "MU-DER”

42-690 Tworóg ,ul.Powstańców Śl. 8

783465228

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

27.     

Szymaniec Alfons, Usługi Remontowo- Budowlane

42-600 Tarnowskie Góry, ul. Pułaskiego 10

604962013

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

28.     

Wleklak Jerzy, Zakład Remontowo-Budowlany

Wieszowa, ul. Sienkiwicza 21

32-2737336, 889886546

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

29.     

Włodarczyk Jacek, Zakład Remontowo-Budowlany

42-603 Tarnowskie Góry, ul.Skowronków 2

501440462

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

30.     

Włodarczyk Leszek, Zakłd Remontowo Budowlany

42-603 Tarnowskie Góry, ul.Skowronków 33

501703873, 32/3848480

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

31.     

Janoszka Hubert, Usługi budowlane "Jah"

42-690 Nowa Wieś Tworska,ul.Tylna14

791408177

murarz-tynkarz

32.     

Woldan Marcin, "Murarstwo"

42-603 Tarnowskie Góry ul.Waliski 2a

32/3848313, 667955757

murarz-tynkarz

33.     

Marczok Marian, Dekarstwo-Blacharstwo s.c.

42-680 Tarnowskie Góry ul.Sempołowskiej 17

602574639, 600063114

dekarz

34.     

Spałek Grzegorz, Zakład Remontowo - Budowlany "Sigma"

41-935 Bytom ul.Strzelców Bytomskich 386

504932728, 32/2897131

dekarz

35.     

Wąchocki Jerzy, Zakład Usług Remontowo-Budowlanych

41-943 Piekary Śląskie, ul.Rubinowa 11

monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

36.     

Wiśniowski Ryszard,  Firma Handlowo- Usługowa "Instaltech"

42-605 Tarnowskie Góry, ul. Strzelnicza 14

32/3840366, 609542879

monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

 

 

 

 

 


 

RZEMIEŚLNICY BRANŻY – MURARSTWO ZRZESZENI W CECHU LUBLINIEC UPRAWNIENI DO SZKOLENIA UCZNIÓW:

1.      Eugeniusz Gerlic, Lubliniec, ul. Oleska 26 tel. 507195551

2.      Gabriel Grabiński, Lubliniec, ul. M.C.Skłodowskiej 91 tel. 604527973

3.      Andrzej Kaniut, Wierzbie, ul. Główna 12 tel. 602256429

4.      Bernard Klyta, Kamieńskie Młyny, ul. Romanowska 34 tel. 034/3579694

5.      Stanisław Wałęga, Jeżowa, ul. Asfaltowa 5 tel. 034/3535652

6.  Jan Cierpioł, Lisów, ul. Wyszyńskiego 1 tel. 608503773

7.  Bogdan Kryś, Koszęcin, ul. Boronowska 24b tel. 034/3576157

8.  Łuczak Mirosław, Koszęcin, ul. Powstańców 4/3

9.  Gabrysiak Andrzej, Lubliniec, ul. Przemysłowa 3  tel. 664126209


RZEMIEŚLNICY BRANŻY MALARZ-TAPECIARZ ZRZESZENI W CECHU LUBLINIEC UPRAWNIENI DO SZKOLENIA UCZNIÓW:

  1. Eugeniusz Ciba, Lubliniec, ul. Opolska 13 tel. 608419863
  2. Mirosław Głąb, Boronów, ul. Leśna 10
  3. Wojciech Kokot, Glinica, ul. Równa 11
  4. Joanna Klima, Koszęcin, ul. Dąbrówki 132 tel. 602227054
  5. Bogdan Kryś, Koszęcin, ul. Boronowska 24b tel. 034/3576157
  6. Leszek Piskoń, Koszęcin, ul. Burzyńskiego 18 tel. 602453511
  7. Zygmunt Smol, Olszyna, ul. Klonowa 36 tel. 34/3574492
  8. Jan Wywiał, Boronów, ul. Niwska 16 tel. 34/3539211
  9. Urszula Widawska, Sieraków, ul. Szkolna 16 tel. 602804564
  10. Jelonek Łukasz, Wędzina, ul. Szkolna 1/3 tel. 663581797
  11. Kosytorz Adrian, Sieraków, ul. Szyszków 24

 

RZEMIEŚLNICY BRANŻY – INSTAL.SANIT I CO  ZRZESZENI W CECHU LUBLINIEC UPRAWNIENI DO SZKOLENIA UCZNIÓW:

  1. Bogdan Brol, Boronów, ul. Wolności 16 tel. 602463108
  2. Jan Gorol, Kamienica Śl. ul. Częstochowska 38 tel. 602705647
  3. Tadeusz Pełka, Lubliniec, ul. Stawowa 30 tel. 604254676

 

RZEMIEŚLNICY BRANŻY – CIESIELSTWO   ZRZESZENI W CECHU LUBLINIEC UPRAWNIENI DO SZKOLENIA UCZNIÓW:

  1. Eugeniusz Wańczyk, Skrzydłowice, ul. Łączna 6 tel. 34/3534230

 

RZEMIEŚLNICY BRANŻY – STOLARSTWO  ZRZESZENI W CECHU LUBLINIEC UPRAWNIENI DO SZKOLENIA UCZNIÓW:

  1. Grzegorz Gorzelak, Boronów, ul. Dolna 18 tel. 604534664
  2. Piotr Hepner, Kochanowice, ul. Słoneczna 16, tel. 034/3533028
  3. Andrzej Hajduk, Lubliniec, ul. Piłsudskiego, tel. 034/3531091
  4. Marian Janas, Sadów, ul. Powstańców 93, tel. 034/3524459
  5. Dariusz Kozioł, Chwostek, ul. Szafera 22, tel. 502309388
  6. Roman Pietrucha, Skrzydłowice, ul. Strażacka 7
  7. Józef Płonka, Pawonków, ul. Lubliniecka 15
  8. Józef Rak, Strzebiń, ul. Kopernika 14, tel. 34/3570012
  9. Eugeniusz Wańczyk, Skrzydłowice, ul. Łączna 6 tel. 34/3534230
  10. BAMAKO, Jan Fikus, Lubliniec, ul. Oleska 24 tel. 516071865